Jakość usług 5
Terminowość 5
Fachowość 5
Lokalizacja 4
Stosunek jakość/ceny 5
Obsługa 5
Summary rating from 1 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 4.8 rewelacja

Proster

Firma Proster od wielu lat jest czołowym liderem automatyki przemysłowej na rynku. Możemy pochwalić się naprawdę bogatą ofertą różnego rodzaju urządzeń przemysłowych, które od lat cieszą się znaczną popularnością wśród wielu zadowolonych klientów. Naszą wizytówką jest doskonała jakość oferowanych produktów w połączeniu z ich bardzo atrakcyjną ceną. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją oraz montażem zarówno wszystkich wydziałów i ich komponentów, jak i pojedynczych urządzeń. Oczywiście wszystkie wyprodukowane przez nas sprzęty muszą spełniać określone wymogi: muszą być ekologiczne, ekonomiczne oraz nowoczesne.

Malarnie przemysłowe i ciekłe

Uruchomienie własnej malarni w firmie to nie lada wyzwanie. Firma, która dotychczas zlecała takie prace na zewnątrz musi stawić czoła nowym wyzwaniom: utworzenie zupełnie nowego działu, zatrudnienie wykwalifikowanej kadry oraz wdrożenie zaprojektowanego na wymiar produktu wymaga nie tylko czasu, ale również profesjonalnego podejścia do tematu. Trzeba zdawać sobie sprawę z faktu, iż technologia nakładania powłok malarskich oraz lakierniczych stawia obecnie bardzo wysokie wymagania, aby ostateczny produkt był najwyższej jakości. Oznacza to tym samym, że malarnie – zarówno te proszkowe jak i ciekłe wymagają korzystania ze specjalistycznych urządzeń i narzędzi, które muszą zostać zestawione ze sobą w linie technologiczne. Cały ten proces można podzielić na kilka zasadniczych faz:

  • przygotowanie powierzchni do malowania
  • malowanie właściwe (natryskowe lub proszkowe)
  • suszenie
  • transport technologiczny
  • oczyszczalnie ścieków.

Nasza firma bez problemu jest w stanie zaprojektować, a następnie stworzyć dla Państwa profesjonalną malarnię przemysłową, która będzie spełniać Państwa wymagania oraz potrzeby.

Urządzenia galwaniczne najwyższej jakości

Tworzenie linii produkcyjnych dla obróbki powierzchniowej to jedna z pozycji, jakie mamy w naszej bogatej ofercie. Mamy już doświadczenie w tworzeniu rozwiązań techniczno-technologicznych, które w znacznym stopniu są w stanie poprawić komfort użytkowania, zoptymalizować procesy produkcyjne i sprawić, by były bardziej energooszczędne oraz lepiej dostosowane do wymagań i potrzeb naszych klientów. Ponadto oferujemy instalację urządzeń galwanicznych, zarówno w istniejących już budynkach, jak również możemy przygotować dokumentację pod nowe hale produkcyjne. Na życzenie klienta urządzenia mogą być tworzone w układach wielo lub jednorzędowych, które mogą pracować w trzech trybach: automatycznie, półautomatycznie lub jako linie zmechanizowane. Dzięki zastosowaniu górnego układu transportu dostęp do wszystkich elementów oraz urządzeń jest bardzo prosty, a co za tym idzie bezpieczeństwo pracy jest znacznie wyższe. Duże elementy są obrabiane na zawieszkach, natomiast mniejsze w układzie bębnowym. Istnieje również możliwość stworzenia mixu – linii galwanicznej, która pracowałaby w systemie mieszanym. Dzięki nowoczesnym technologiom gwarantujemy najwyższy poziom jakości wykonanych powłok przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów pracy, surowców i energii.

Myjki przemysłowe

W naszej ofercie znajdują się także wysokiej jakości myjki przemysłowe, które pozwalają na ochronę środowiska i neutralizację szkodliwych związków chemicznych. Myjki parowe zdecydowanie obniżają koszty oraz zapewniają wiele korzyści. Przede wszystkim ograniczają niebezpieczne warunki pracy na terenie zakładu produkcyjnego, co ma niebagatelny wpływ na całą kadrę pracowniczą. Ponadto generują znaczne oszczędności związane z mniejszym zużyciem wody lub rozpuszczalnika, a także ograniczają koszty pracy związane z czasem czyszczenia. Ponadto ich produktywność oraz jakość zostały zwiększone, gdyż jeden cykl czyszczący trwa w granicach 3-5 minut.

Naszym głównym celem jest zadowolenie ze strony klienta oraz wdrożenie wysokich standardów zarówno bezpieczeństwa, jak i jakości. Gwarantujemy pomoc w dobrze odpowiedniego produktu, który będzie idealnie dostosowany do potrzeb i wymagań zamawiającego klienta. Dzięki naszej profesjonalnej i doskonale wyszkolonej kadrze, żadne zadanie nie jest dla nas zbyt trudne czy niemożliwe do wdrożenia. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Adres: Gaszyn, ul. Modrakowa 1
98-300 Wieluń

Tel: +48 43 842 7554
Kom: +48 605 853 778

Email: biuro@proster.net

NIP: brak danych

Strona www: proster.net

Related posts

Deem System

Deem System

Oferujemy bardzo szeroki wybór rolet, żaluzji i markiz wraz z montażem w Opolu. Nasza oferta obejmuje różne rodzaje zakrycia okien, począwszy od tradycyjnych rolet wewnętrznych w kasecie (również rolety zaciemniające), poprzez coraz popularniejsze rolety dzień noc, skończywszy na doskonale...

Centrum Ubezpieczeń Partner

Centrum Ubezpieczeń Partner

Wraz ze wzrostem świadomości, jakie niebezpieczeństwa i niespodziewane sytuacje życiowe mogą się pojawić, coraz więcej osób decyduje się na wykup dodatkowego ubezpieczenia. Aby wybrać najodpowiedniejszą ofertę, ustalić najatrakcyjniejszą stawkę oraz zakres ubezpieczenia, warto skorzystać z...

GB Clean

GB Clean

Jako jedna z niewielu firm na rynku oferujemy kompleksowe czyszczenie maszyn i urządzeń przemysłowych w bardzo atrakcyjnej cenie. Nasza oferta usługowa skierowana jest nie tylko do dużych firm korporacyjnych, ale również do niewielkich przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o czystość swoich maszyn...