Jakość usług 5
Terminowość 5
Fachowość 5
Lokalizacja 5
Stosunek jakość/ceny 4
Obsługa 5
Summary rating from 1 user's marks. You can set own marks for this article - just click on stars above and press "Accept".
Accept
Summary 4.8 rewelacja

ROBi

ROBi

Marzysz, aby nadać wnętrzu swojego mieszkania unikalnego charakteru? A może zastanawiasz się, jak w łatwy sposób odmienić wygląd swojego biura? Podłogi betonowe dekoracyjne to idealne rozwiązanie takich rozterek.

Nasz zespół to doświadczeni profesjonaliści zajmujący się betonem architektonicznym. Takie rozwiązanie podłogowe to ciesząca się rosnącą popularnością, doskonała alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań podłogowych – kamienia czy drewnianych paneli. Jego zaletą jest bardzo subtelny i minimalistyczny wygląd, który poprzez swoją prostotę daje bardzo dekoracyjny efekt. Sprawdzi się więc nie tylko w nietuzinkowej aranżacji nowoczesnych pomieszczeń, ale również w zestawieniu klasycznymi, pełnymi sztukaterii meblami.

Beton architektoniczny daje pełną możliwość jego przekształcania, dlatego każdy, kto marzy o oryginalności, może znaleźć rozwiązanie specjalnie dla siebie. My przygotujemy dla Ciebie projekt, wycenimy całe przedsięwzięcie oraz je zamontujemy. Taką podłogę można frezować, wycinając w niej wzory lub malować czy drukować na niej wedle uznania. Nie boimy się nietuzinkowych pomysłów!

Podłogi z betonu architektonicznego to doskonały pomysł na odświeżenie nudnego wnętrza. Nasza firma oferuje kompleksowe wykonanie zlecenia i profesjonalną usługę z tego zakresu.

INFORMACJE KONTAKTOWE

Tel: 736 046 042

Email: kontakt@robi-posadzki.pl

Strona www: robi-posadzki.pl

Related posts

Poradnia dietetyczna Ovita

Poradnia dietetyczna Ovita

Dietetyk Karolina Orzechowska Z wszelkimi zaburzeniami związanymi z odżywianiem oraz dostosowaniem diety do stanu zdrowia warto zwrócić się do specjalisty. Dietetyk jest w stanie stworzyć jadłospis, który sprawi, że odchudzanie będzie przebiegało sprawnie i zdrowo, bez konieczności...

Metropolitan Language Professionals

Metropolitan Language Professionals

Szkoła języków obcych Metropolitan Language Professionals Adres: ul. Ozimska 63A, parter, II piętro 45-368 Opole Kontakt: Adres e-mail: info@mlp.opole.pl Tel: 605250009, 665080009, 796484801, 792382682 Strona www: http://mlp.opole.pl/ Chcesz u nauczyć się w końcu porządnie...

Idea Space

Idea Space

Pracownia Architektoniczna IDEA SPACE ul. Mickiewicza 66/44 01-650 Warszawa Adres do korespondencji: ul. Olszowa 2a 05-400 Otwock tel. +48 0601551797 tel. +48 0609252646 Oddziały: Mińsk Mazowiecki Józefów W naszym biurze architektonicznym znajdziecie Państwo kompleksową...